RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

üzgün savaşcı

YazarMesaj
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: üzgün savaşcı   Perş. Eyl. 09, 2010 11:48 pm

Benim için büyük bir yenilgiydi kendime güvenimi kaybetmiştim bir süre çimenlere yatıp kendimle konuştum neden yenilmiştim neden daha iyi değildim ama bu sefer vazgeçmek yoktu yaşarken her şeyden vazgeçmiştim yoo bunu bir daha yapamazdım daha sonra ayağa kalktım kılıcımı çıkarıp ona baktım sonra ona söz verdim ve bir hollow aramak için şehre doğru koşmaya basladım şehre vardığımda ortalık çok sessizdi koşmaya başladım bir yandanda kılıcımı kabzasından tutmuştum ve koşarak sokaklarda hollow aramaya basladım...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: üzgün savaşcı   Cuma Eyl. 10, 2010 6:15 pm

Koşarken,fazla gürültülü insan çığlıkları kulaklarını tırmalıyor.Bağırışların geldiği yere gittiğinde bunu yapanın bir hollow olduğunu görüyorsun.İnsanlar seni ve onu görememesine rağmen,yıkılan binalardan ve yerdeki ayak izlerinden doğaüstü birşeyler olduğunu anlıyorlar.Hollow seni farketmiş değil.Ancak şu anda insanlara saldırdığı için her an seni görebilir..
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: üzgün savaşcı   Cuma Eyl. 10, 2010 6:25 pm

işte bu benim için büyük bir fırsattı sadece kafamdan bacağına mı yoksa gövdesine mi saldırsam karar veremiyordum daha sonra bacağından saldırmayı tercih ettim kılıcımı sesiz ve özenlice kınımdan çıkardım daha sonra gölgelere saklanarak kalabalığa karıştım kalabalığın içinden hollowun arkasına geçip bacağına doğru hamle yapmayı planlıyordum
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: üzgün savaşcı   Cuma Eyl. 10, 2010 6:30 pm

Hollow insan kalabalığında seni farkedemediği için sessizce yaklaşıp topuk kısmında derince bir yarık açıyorsun.Acıyla inleyen hollow,yavaşça arkasını dönmeye çalışıyor.Henüz saldırı yapabilmesi için biraz daha dönmesi gerekiyor.Bu hollow'u seyrederken birşey farkediyorsun.Fizikinin dev bir domuza benzemesinin yanı sıra,hareketleri de bir domuz gibi kısıtlı.Bu da demek oluyor ki;Hollow kendisi dönmeden kafasını çeviremiyor.
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: üzgün savaşcı   Cuma Eyl. 10, 2010 6:47 pm

hollow un hareket kabiliyetini anladıktan sonra arkasında durmaya özen gösteriyorum daha sonra bu hollowun domuz şeklinde hareket ettiğini çözmüştüm birden domuzun en zayıf kısmının boynu olduğu aklıma geldi boynun da hiç kas olmadığını düşününce boynuna hamle yapmak için boynuna doru zıpladım
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: üzgün savaşcı   Cuma Eyl. 10, 2010 6:49 pm

Out:Yuh arkadaşım..Ben unutmuştum böyle birşeyi.Böyle olmaması gerekiyordu ama taktiğe bakılırsa...

İn:Zıpladıktan sonra,domuzun boynuna zanpaktoun'u geçirerek kellesinin yere düşmesine neden oluyorsun.Kafası kesikte olsa,1-2 saniye inlemeyi ihmal etmiyor ölmeden önce.Görev başarılır.

Hollow Avı x1
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: üzgün savaşcı   Cuma Eyl. 10, 2010 6:55 pm

out: bira içince ilham geldi

Edit Gm'den:Farkettim Very Happy:D
Kullanıcı profilini gör

üzgün savaşcı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Boyları savaşçıları
» KIRGIZ-ÖZBEK SAVASINA DOGRU..
» Türkler ve İslamiyet
» ŞİÎ İŞBİRLİKÇİLER
» DAM ÜSTÜNDE SAKSAĞAN SAVAŞI ( SENARYO )