RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

dünyada birgün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 10:20 pm

gecenin karanlığını aydınlatan sokak lambaları arasında geziniyorum her sokak bana eski ve amaçsız hayatımı hatırlatıyor gecenin o sesizli bana huzurda veriyor aynızaman hiç bu sokaklara bugözle bakmadığımı hatırladım ozaman lar herşey önemsizdi sanki ve ben bunun degerini şimdi anlamaya baslamıstım aslında hoşumada gidiyordu kılıcım labirlikte kendime olan güvenim hayli bi artmıştı ensonunda belkide bu hayatta bir şeyler başara bileceğimi hissediyordum nereye gittigimi bilmiyordum ama çokta önemi yoktu

out:yeni yazmaya basladım biraz sıkıcı olabilir acemiyim
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 10:33 pm

Out:Sorun değil herkes böyleydi zamanında.İstersen yaptığım ilk rp'yi göndereyim Very Happy

İn:Bulunduğun yerde dururken arkandan tozu dumana katan bir görüntü yükseliyor.Ve ardından bir de haykırış;"Aaaaaarghhhhh.!"Çift kat yankılanan sesinden bunun bir hollow olduğunu anlayabiliyorsun.Zaten aranızda bir sokak olduğu için seni farketmedi.
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 10:38 pm

bu kendimi ispatlamak için iyi bir fırsattı belkide... hemen sesin geldiği bölgeye doğru koşmaya başladım amacım kendimi göstermeden hollowu görmekti aslında içimde orta derecede olsa bir korku vardı ama bunu yapmak zorundaydım en azından bunu yapabileceğimi kendime ispatlamak zorundaydım
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 10:51 pm

Bir sokak geçerek hollowun olduğu bölgeyi gözetliyorsun.Ara bir sokaktan baktığın için hollow seni farketmiyor.Kocaman devasa bir yaratık bu.20-30 metre boylarında.Sırtıyla göğsü hizasında Hollow Deliği var.
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 10:57 pm

bu benim ilk hollowum olacağı için çok heycanlanmıştım kalbimin atışını vücudumun her noktasında hissediyordum... kılıcımı çektim nefes alıp wermemi düzenledim ve korkumu yenmek için ayağına doğru atıldım koşarken ayaklarımdaki soğuk titremeyi hissede biliyordum yordum ama ilk darbeyii indirince bütün korkumun anında kesileceğinden emindim aslında
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 11:05 pm

Hollow'a doğru koşuyorsun ve |hopladığını felan belirtmediğin için| ayağında hafif çizik açıyorsun.Çok canı yanmış gibi gözükmüyor.Ancak senin için aynısı söylenemez.Devasa eliyle avucuna alıp sıkmaya başlıyor seni.Ellerin boşlukta ve kılıcın elinde.Hemen kurtulmazsan kafan patlıcak (Razz)
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 11:14 pm

birden bu saldırının çok amatörce olduğunu fark ettim titremem tamamen kesilmişti ama çok zor durum daydım acıyı bütün bedenimde hissediyordum panikten kurtulup konsantre oldum aklımda hollowun elinde kurtulup 2-3 metre gerisine kaçmak vardı hollowun eline zampaktoumu saplamak için hamle yaptım
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Çarş. Eyl. 08, 2010 11:49 pm

Hollowun eline sapladığın kılıcınla derin bir yarık açıyor ve refleks hareketi olarak seni yere fırlatmasına sebep oluyorsun.1-2 kere yerde sektikten sonra kafanı çarpmanın etkisiyle yere vurarak yarıyorsun.(Yarıyorsun derken hafifçe açılıyor Very Happy)Hollow'un acı dolu inlemeleri kulağında yankılanıyor ancak saldırı yapıcak gibi görünmüyor.
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Perş. Eyl. 09, 2010 12:20 am

hollowun bu acıyla dikkati dağılmasıyla ben de bitirici darbelerden birini vurmaya hazırlandım yerden kalktım başımdaki asvalt parçalarını elimle kaba bir şekilde silktikten sonra kendim den son derece emin adımlarla koşmaya basladım daha sonra zıpladım tüm gücümle ona vurmayı pilanlıyordum
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Perş. Eyl. 09, 2010 12:28 am

Hollow'a doğru koşarak hava zıplıyorsun ve kılıcını ona saplamaya çalışıyorsun.Acının etkisiyle seni son anda farketmesine rağmen sana vuruyor.Ama kılıcın göğsünde epeyce derin bir yarık bırakıyor.Fışkıran kanın leş gibi kokusu burnunu ve ciğerlerini yakıyor.Hollow saldıracak gibi görünüyor.Kızdığı haykırışlarından belli oluyor.Ağzını hafif aralayarak sarı bir ışıkla birlikte sana saldırıyor.İçinde,"Cero.?!"diye geçiriyorsun.

Out:Aranızda 6 metre var.Cero'nun genişliği 1-2 metre ancak fazlasıyla hızlı
Kullanıcı profilini gör
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Perş. Eyl. 09, 2010 12:42 am

saldırıdan sonra nefes nefeseydim onun cero sunu görünce birden dehşete kapıldım ve koşabildiğim kadar hızlı koşuyordum tabanlarımın asvalta vuruş sesleri kulağımda yankılanıyordu son umut koşuyordum gerçekten çok kötü durumdaydım aklımdan ölmek geçiyordu ama pes etme gibi bir niyetim yoktu rüzgar koşarken yüzüme çarpması hoşuma gidiyordu bir yandanda tabanlarımı hissetmez olmuştum son bir umuttu benim kisi...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: dünyada birgün   Perş. Eyl. 09, 2010 12:47 am

Kaçmaya çalışıyorsun ancak Cero fazla hızlı olduğu için beceremiyorsun.Tam Cero sana çarpacakken gözlerin kamaşıyor ve her taraf bembeyaz bir arkaplanla çerçeveleniyor.Tek duyduğun ses,"Çevrele,Kotetsu.!"oluyor.Gözlerini açtığında kendini yeniden Seireitei'de buluyorsun.Vücudunda herhangi bir hasar yok.Tek bildiğin shikai salınımını yapan bir shinigaminin seni kurtardığı.

Out:Üzgünüm görev başarısız oldu.Belki shunpo kullansaydınız daha iyi bir sonuç elde edebilirdik.
Kullanıcı profilini gör

dünyada birgün
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ******E BiRGüN SORARLAR