RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

KAZESHİNİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kazeshini
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: KAZESHİNİ   Çarş. Eyl. 08, 2010 8:55 pm

Adı: Kazeshini

Cinsiyeti: Erkek

Yaşı: görünüş 18-shinigami yaşı 20

Shinigami

Takımı: 11.takım

Takımdaki Rütbesi: (-)

Dış Görünüş: http://img841.imageshack.us/img841/8118/devilmaycry411a.jpg

Kişilik: Aşırı disiplinli ve içine kapnık biri kişilgi tam oturmamış nezaman neyapıcagı kestirelemeyen amaçları ve hedefleri bitene kadar deişmeyen koruyucu bir karakter

Geçmişi:çok zengin bir ailenin tek çocugudur babası hollandada kokain ticareti yaparak para kazanır kazeshini arabası bilgisayarı hertürlü şeyi vardır hayattaki herşeyi yapmıştır herşeyi denemiştirki artık hayattaki herşeyden soğumuştur bir amacı kalmamıstır üstüne ailevi sorunlarıda vardır ilgisizlikgibi ve çevresindeki hiç kimse onuanlamıyordur arkadaşları sahte her tarafata ona yalakalık yapan insanlar vardır birgün hayattan çok sıkır ve vekendini odasına kendini asar sallanan ayaklarının dibindeki notta ise "beni varlığınızla yediniz, param için mutluluğumu çaldınız, ölmek sizin gibi lanet yaratıklardan kurtulmak için tek kurtuluş olacak benim için... vasiyetim için bu mektubun altındaki kumandayı televizyona tutun ve kırmızı tuşuna basın sevgiler kazeshini" onun cesedini bulanlar yazıyı okuyup hemen kumandaya saldırdılar kırmızı tuşa bastıklarında ise binaya yerleşen c4 ler aktif hale geldi ve bütün bir bina moloz yığınına döndü tek kalan şey mutluluğu arayan bir ruhtu...

Temel Stat Puanları:

Güç:6
Dayanıklılık:4
Hız:10

Bleach Tipi Stat Puanları:

Kenjutsu: 10
Kidou: 0
Reiatsu: 10
[b][i] Sad
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem