RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 5:12 pm

Seireiteideki işlerimi bitirdikten sonra her zamanki gibi yine dünyadayım...herşeyin başlayıp bittiği o şehirde. Tertemiz tek bir pürüzü olmayan bu gökyüzü, tek başıma uzun süre zaman harcayabildiğim tek yer... yavaş adımlarla ilerledim kafamı meşgul eden bütün düşüncelerden her adımda sıyrılarak eski zamanlara adım attım. O mutlu olduğumu düşündüğüm zamanlara... o zamanlar beni rahatlatan şeyler insanların önünde gitar çalmak ve konser sonrası sabaha kadar içmekti şimdi ise insanlardan uzak kalmak ve sabaha o lanet güneş yüzünü gösterene kadar geceyi seyretmek...sürekli kendini tekrar eden yalnız ve sıkıcı bir hayat gerçekten mutlu ve huzurlu olabiliyormuş...yoksa ölüm mü demeliydim?...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 5:20 pm

Sen rüya havuzunda yüzmekteyken,tıpkı geçen seferki gibi gökyüzü'nün siyah bir delikle yarıldığını görüyorsun.

Spoiler:

Geçen seferkinden farklı olsada bunun sıradan bir hollow olduğunu anlıyorsun.Hollow ilk adımını attığı anda,kırmızı gözleri sana ölümünü anımsatıyor ve seni gördüğünden eminsin.O heybetli ayaklarını sana doğru savuruyor.Önce pekmezini akıtacak sonrada şehri alt üst edecek gibi.

Out:Az Tahrik edeyim de gaza gel;evine gidip aileni öldürücek *-*
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 5:42 pm

İstediğim tek şey biraz rahatlık olsa da yaşarken yaptığım şeylerin cezası olarak rahatlamam yasaklanmış gibiydi...Gökyüzünü yırtarak gelen hollow beni fark etmişti ama geçen seferki gibi sonuçta o da bir hollowdu...Göz göze geldiğimiz anda kafama gören kurşunu tekrar hissettim...Birden kafam uyuştu sanki tekrar ölüyordum...Zanpaktoumu sıkıcı kavrayıp kınından çıkardım zaman dinlenme değil öldürme zamanıydı...ölülerin savaşı tekrar başlıyordu. Onu ya hemen öldürmeli ya da başka bir yere gidip beni takip etmesini sağlamalıydım bu yerler eski ailemin evine çok yakındı...üstüne doğru sağa-sola çapraz şekilde koşarak ilerlemeye başladım kılıcımı sağa meyilli ve yere doğru tutuyordum bu saldırı için bir şansım var mıydı acaba?
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 5:52 pm

Kılıcını doğrultup hollowa doğru koşuyorsun.Ayakları büyük olduğu için sağ-sol çarpraz koşmanın bir etkisi olmuyor.O sana tam tekme atacakken elindeki kılıç onun ayağına boydan boya giriyor.(Demiri gözden kaybolcak şekilde).Ama fazla güçlü olduğu için sana koyduğu tekme ile birlikte kuş misali süzülüyorsun.Kılıcın hollowun ayağında kalıyor ve sen yaklaşık 13 katlı bir binanın 7.katından içeri gömülüyorsun.Ayağı kalkıp boydan boya kırılmış olan camdan hollow'a baktığında acıyla kıvrandığını görüyorsun.
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:05 pm

Çarpmanın etkisiyle biraz duraksamış ve sersemlemiş olsam da kendimi toparlayıp hollowun acısı yüzünden beni bir süreliğine unuttuğunu fark ettim ve kılıcımı almak için bütün gücümle ileriye doğru fırlayıp ortadan kayboldum...hollowun arkasında ondan 5-10 metre uzaktaydım tekrar durumun ciddiyetini iyice kavrayıp fırladım, kılıcın kabzası neredeyse parmaklarımın ucundaydı ama hollow beni fark etmeden kılıcıma ulaşmalıydım onu tekrar kavrayabilirsem bu işi çok çabuk halledebileceğimi düşünüyordum...Geri çekilip tekrar fırladım ayağı çok yakınımdaydı kılıcımı neredeyse tutmuştum eğer başarabilirsem bu hollowun sonunu da getirebilirdim belki...bunu ailem için yapmalıydım...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:09 pm

Out:Bu seferlik es geçiyorum ama asla kesin karar verme.!Hollowun arkasına geçtim değil;geçmeye çalıştım..

İn:

Hızla yere inerek,"Shunpo"'nu kullanıyosun ve hollowun yanına adımlanıyorsun.Hollow'un seni farketmesine ramak kala kılıcı çekerek ayrı bir acı yaşatıyorsun ona.Kılıcını çektiğinde fışkıran kokuşmuş kan giysini mahvetmekle birlikle,hollowun anırmaya benzeyen çığlıkları beyninde yankılanıyor..
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:16 pm

Kılıcım tekrar elimde derken lanet hollowun çığlıkları kulaklarımdan giren yıldırımlar gibi beynime işliyor...gözlerimi biraz kıstıktan sonra hollowa doğru fırlıyorum tekrar, kesik olan bacağının yanından gövdesini hedefliyorum bu işi çok çabuk bitirmem gerekiyor çünkü çarpmanın etkisini yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum bedenimde...çok ani hareketler yaptığımda kemiklerim tek tek sızlıyor...ama yine de bu işi bitirecek kadar direnmem gerekiyor kılıcımı bütün güçümle yukarıya doğru savuruyorum kılıcımı o kadar fazla sıkıyorum ki ellerimde sıcak bir sıvının kendi kanımın aktığını hissediyorum...
Out:Özür dilerim fark etmemişin bir daha asla olmaz Laughing
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:22 pm

Hollow'a doğru zıplıyorsun ancak çok uzun olduğu için tam olarak karnını isabet etmiyor.Kasığının sağ tarafına saplanan zanpaktouna tutunduğun için onunla birlikte yere inerek hollow'un kasığından aşağı 1-2 metrelik orta-küçük arası bir yarık bırakıyosun.Çok büyük bir yarık olmamasının nedeni,sert derisi ve havadayken o açıdan fazla hızlı saplayamaman oluyor.Hollow sana bir tekme daha geçirdikten sonra,tekrar uçarak 4.kata giriyorsun.Ayağındaki kasların güçsüzleşmesi nedeniyle o kadar sert vuramıyor.Sen ayağı kalktığında oda ağzındaki koyu mavi parlaklığı sana doğru atıyor."Cero ?!"diye iç geçiriyorsun istemsiz olarak.

Out:Aranızda binanın 4 katına kadar 10 metre var.Cero'nun eni 2-3 metre.
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:39 pm

Çarpmayla bir an bütün vücudum kasılır ama kendimi yine toparlıyorum ayağa kalktığımda karşımda parlayan mavi ışık yüzünden fark etmeden " Cero ?! " tepkisini veriyorum...bir adım geriye doğru gidip öne doğru hafifçe yatıyorum eğer hollowun arkasına geçmeyi başarabilirsem bu korkak saldırıdan kurtulabileceğimi düşünüp ileriye doğru hamle yapıyorum...başabilirsem hollowun arkasına geçip kurtulabileceğim başaramazsam bu benim yetersizliğimden olacak...ailem...arkadaşlarım...belki de hepsi ölecekler...gözlerimden akan 1-2 damla yaş yüzümü ıslatıyor..."buna izin veremem..." sözleri ağzımdan adeta dökülüyor gözlerimi kapıyorum ve tekrar açtığımda ise..
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:45 pm

Mesafe uzak olduğu için ve hollow'a doğru ilerlediğin için Cero'dan tam anlamıyla kurtulamıyorsun.Güneş gibi gelen cero gözünü kamaştırıyor ve refleks olarak koşarken gözünü kapatıyorsun.Gözün kapalıyken vücudunun sol yanında bir acı hissediyorsun.1-2 cm büyüklüğünde bir yanık.Çokta büyük değil ancak hafif bir yanma var.Gözlerini açtığında kendini hollowun arkasında buluyorsun.Shunpo başarılı olmuş gibi görünüyor.O seni farketmiş değil.Daha çok cero'nun etkisiyle kül olup uçtuğunu sanıyor.
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 9:03 pm

Çarpmaların etkisiyle tepkilerim yavaşlamıştı cerodan kurtulmama rağmen az da olsa kolumun yanığı bunun bir kanıtı zaten...hollowun bana saldıracağını düşünürken beni öldürdüğünü düşündüğünü fark edip zanpaktouma sarıldım ardından sessiz hollowa doğru ilerledim olabildiğince az görünerek arkasından yanaşmaya başladım bu sefer başarılı olmalıydım çünkü yavaş yavaş sigara krizim başlıyordu. Zanpaktoumu bütün gücümle kavrayıp hollowun kafasına doğru arkadan fırladım-shunpo- kılıcım ay ışığında parlarken fark edilmemek için dişlerimi sıkıp içten içe yalvardım kendi kendime...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...   Çarş. Eyl. 08, 2010 10:30 pm

Hollowun boyu 20-30 metre olduğu için ve sende olabildiğince yavaş yaklaştığını belirttiğin için doğru karar;Hollow seni farkedemeden havaya zıplayıp havada shunpo yapıyorsun ve kılıcını hollowun kafasına saplıyosun.Aşağı doğru düşerken az önceki gibi kılıcınıda yanında götürüyorsun ve hollowu boydan boya yararak,bir tarafının sağa diğer tarafının ise sola düşürtüyorsun.Hollow küle dönüşerek azab çekerken,Seireitei'den yanında getirdiğin kulaklıktan yapılan duyuru kulağına ilişiyor."İyi işti.Seireitei'ye dönebilirsin..Teğmen..".Son kelimesi kulağında yankılanıyor ve yüzünde hafif bir gülümseme oluşuyor."Teğmen..Teğmen..Teğmen..Teğmen.."

Out:
Hollow Avı x2
11.Takım 3.Teğmeni oldunuz.Artık Shikai kullanabilirsiniz.Shikai için Güç Yaratımı >> Zanpaktoular bölümüne başvurabilirsiniz..
Kullanıcı profilini gör

Arkada kalanlar bu seyahatten elemli...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası