RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hitsugaya S. Lukazitaki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hitsugaya S. Lukazitaki
Kelle Avcısı
Kelle Avcısı

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Hitsugaya S. Lukazitaki   Çarş. Eyl. 08, 2010 2:42 pm

Adı & Soyadı : Hitsugaya S. Lukazitaki

Cinsiyeti: Erkek

Yaşı: 22

Lakabı: SimoriaN

Meyve/Dövüş Yeteneği: Çift kılıç ustası. Kılıçlarımdan 1 tanesinde 1 boşluk var.Element taşı için. Bunları arayacağım kabul edilirse. Kabul edilirse başlangıçta Wind stone a sahip olmak istiyorum.
Taşlar
-Lightning stone-Yeşil renkli- Stun özellikli-Silah elektrik ile kaplanır. Geliştirildikçe etkisi artar.
-Fire stone-Kırmızı-Hasar ekleme-Silah Alev ile kaplanır.Geliştirildikçe etkisi artar.
-Water stone-Mavi-İyileştirme-Silah su ile kaplanır. Geliştirildikçe etkisi artar.
-Wind stone-Beyaz-Keskinleştirme-Silahın çevresinde bir hava akımı oluşur.Böylece keskinlik artar. Ayrıca hava akımı kestiği için bir nevi menzilide artar.Geliştirildikçe etkisi artar.
-Earth stone-Kahverengi-Sağlamlaştırma- Silah toprak ile kaplanır.Geliştirildikçe etkisi artar.

Korsan/Marine/Kelle Avcısı: Kelle Avcısı

Tayfası:

Dış Görünüş:
Spoiler:

Kişilik: Toplumdan uzak yaşamaktan hoşlanır. Bu yüzden bir tayfaya katılmamış ve bir gezgin olmuştur. Ama bir arkadaş çevresi bulduğunda onları hayatı pahasına korur. Kendi tayfası olur ise tayfasını herşeyin üstünde tutar. Onları korumak için hayatını riske atar. Çünkü tayfasındaki kişi ne kadar değersiz bir iş yapıyor olursa olsun onu arkadaşı olarak görür.

Geçmiş: Shosou adasında öğrenci iken 5 usta olduğunu öğrenen Hitsugaya. Bu taşlara sahip olması gerektiğine karar verdi. Tabi o sıralar 18 yaşındaydı. Gitti ve Shousou adasındaki kılıç ustalarına meydan okudu. Sadece hava kullanıcısını yenmesinin ardından diğerlerinin de pes etmesi garip gelmişti. Bir süre sonra diğer taşların Grand Line a dağıtılmış olduğunu öğrenen Hitsugaya hayatını diğer taşlarıda bulmaya adamaya karar verdi. Sadece en güçsüz taş yani hava taşı North Blue daydı. Diğerleri Grand Line da bulunuyordu. Bu sırada ailesinin bir marine subayı tarafından öldürüldüğünü öğrenen Hitsugaya. Bunun intikamını almak için korsan olmaya karar verdi. Ama bu işi bütün taşları bulduktan sonra yapacaktı. Yani şimdilik sadece bir gezgin di. Ama korsan avlayan bir gezgin.

Temel Stat Puanları: (Toplamda en fazla 20 verebilirsiniz.Bir stat için ise maksimum sınır 10'dur.)

Güç:6
Dayanıklılık:4
Hız:10

Out: Her taşın kullanımı için x1 kasılmalıdır. Tabi kullanmak için dedim. Mesela havayı örnek vereyim keskinlik artması için x2 kasılmalıdır. Toplamda x4 kasıldığında menzili artmaya başlar. Ustalık ise x10 dur x10 un üstünde kasılamaz. Burada yazdığım özelliklere ise x5 te ulaşılır. x5 ten sonrasında ise sadece etkisi artar.
Out: Birde x mesajları kaç satır olacak
Kullanıcı profilini gör
One Piece
One Piece - Admin
One Piece - Admin

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hitsugaya S. Lukazitaki   Çarş. Eyl. 08, 2010 6:03 pm

Onaylandı.Unutmuşsun sanırım ama pm olarak gönderdiğin rp'nin sonunda korsan olacağın yazıyor ama burda kelle avcısı diyor.Neyse Very Happy Güzel rp.Gözümü kırpmamaktan felç olucaktım.

Out:Olayları direk geçmişsin.Bidahakine özen gösterirsen gerçekten harika rpler yazabilirsin..
Kullanıcı profilini gör
Hitsugaya S. Lukazitaki
Kelle Avcısı
Kelle Avcısı

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hitsugaya S. Lukazitaki   Çarş. Eyl. 08, 2010 7:22 pm

İlk başlarda çok uzattım sana zorluk olmasın diye sonları hızlıca geçtim yoksa o rp word te 4. sayfaya giderdi Very Happy Ayrıca GL de korsan olacağımı yazdım. Şimdilik korsan avlıyacam Very Happy GL de taşları bulunca korsanlık Very Happy
Kullanıcı profilini gör

Hitsugaya S. Lukazitaki
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası