RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ryuichi no Toreningu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ryuichi
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı

MesajKonu: Ryuichi no Toreningu   Salı Eyl. 07, 2010 9:55 pm

Günün sıkıcılığından yakınırken karşıma çıkacak her düşmanı yenme hevesiyle yanıp tutuşuyordum. İçimdeki hevesin kaybolmaması içinse sürekli yolculuk ederek yeni rakipler arıyordum ama odun gibi, dümdüz dövüşler yaşıyordum hep. Artık bu monotonluktan sıkılmıştım. Kendime yeni teknikler yaratmalıydım. Hızımı ve bükücülük yeteneklerimi kullanabileceğim teknikler. Oturdum ve düşündüm, ne tip teknikler yaratabilirim diye. Aklıma ilk gelen teknikse hücuma dayalı bir saldırıydı. Bu tekniğin içeriği belki teknik olmadan da yapılabilirdi ama bir teknik olması hem daha havalı hem de korkutucuydu. Rakiplerimin tekniğimin adını duyduğu zamanki yüzlerinde oluşacak ifadeyi düşünemiyordum. Hem havalı, hem de bittiklerinin göstergesi olacaktı bu teknik. Ayağa kalktım ve birkaç toprak kütlesi havalandırdıktan sonra ileriye doğru fırlatmak için biraz çalıştım. Tekniği tam olarak kaptığımdaysa aklıma gelen şey tekniğime koyacağım isimdi: Doton • Dokyasuto.

En son Ryuichi tarafından Salı Eyl. 07, 2010 11:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Ryuichi
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Salı Eyl. 07, 2010 10:22 pm

İlk tekniğimi, sade; son derece basit olan ama bir o kadar da sikertici olan tekniğimi tamamlamıştım. Şimdiyse sırada zayıf noktam olan gücümü geliştirmek için kullanacağım bir teknik yaratmak vardı. Hemen aklıma gelmişti zaten; vücudumun bir bölümünü toprakla kaplar veya toprağa dönüştürürsem eksik gücümü tamamlayabilirdim. Hatta bir insanın sahip olabileceği maksimum güce erişebilirdim. Belki bu gücü aşabilirdim de, kim bilir? Ancak denemeden hiçbir şey olmazdı. Önce durduğum yerde toprak kontrolümü geliştirmeye yönelik birkaç hareket yapacaktım. Meditasyon gibi bir şeydi bu. Ardından kontrol ettiğim toprağı vücuduma yaklaştıracak ve vücudumla toprak arasındaki bağı oluşturacaktım. Bunları yaparken kendi enerjimle toprak üzerinde nüfuz kazanacaktım ve toprak parçası koluma yaklaştığında kendisine nüfuz eden enerjiyi tanıyıp kolumla birleşecekti. Sadece bir teoriydi başlangıçta ama ben yapabileceğime emindim.

En son Ryuichi tarafından Salı Eyl. 07, 2010 11:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Ryuichi
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Salı Eyl. 07, 2010 10:30 pm

İlk denemem başarılı sayılırdı, tam olarak olmasa da. Enerjimle üzerinde nüfuz kazandığım toprak parçasının yarısı kadar bir bölümü kolumla birleşmişti. Biraz olsun ağırlaşmış olan kolumdaki gücü hissedebiliyordum. Daha önce hiçbir zaman hissedemediğim bir güçtü bu. Hiçbir zaman fiziksel olarak bu kadar güçlü olduğumu hissetmemiştim. Kesinlikle çok iyi hissettiriyordu. Şüphem yoktu buna. Bundan sonra sürekli olarak tekniğimi uygulayıp kolumda durduğu şekilde gezmeyi bile düşünmüştüm bir ara ama bu kadar fazla, durduk yere heba edecek kadar fazla, enerjim yoktu. Bunun aksine enerjimi verimli kullanmalıydım. Ayrıca tekniğime bir isim de bulsam fena olmazdı hani. İsimsiz bir teknik hayal edemiyordum. Tekniğime bir isim düşünürken son bir denemeyle birlikte bu tekniği mükemmel seviyede öğrenmiş olmanın verdiği hazzı tatmıştım. Ardından ise tekniğime vereceğim isim bir flaş patlamasıyla beynimin içinden geçivermişti: Doton • Kowabaru.

Kullanıcı profilini gör

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Salı Eyl. 07, 2010 10:37 pm

Sen çalışmaya devam ederken hissettiğin bir hava akımıyla olduğun yerden bir kaç metre ileri yerde sürükleniyorsun. Gözlerini tekrar açtığında vücudunda hava bükücü dövmesi bulunan 13-14 yaşlarındaki bir çocukla karşılaşıyorsun. Çocuğun elinde tahta bir yelpaze türevi bir şey var. Aranızda 5 metre bulunuyor. Çocuk bir gezgine benziyor. Senin toprak büktüğünü gördüğünden hiç sorgulamadan sana saldırıyor. Saldırı sırası sen de...
Kullanıcı profilini gör
Ryuichi
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Salı Eyl. 07, 2010 11:10 pm

Tam yeni öğrendiğim teknikle daha önce hiç sahip olmadığım bir şeye sahip olmanın verdiği mutluluğu tatmıştım ki beni uzun süre mutlu görmek istemeyen birine rastlamıştım. Daha bu kişiyi göremeden birkaç metre geriye doğru savrulmuştum. Zaten görmemin nedeni de önce onun saldırmasaydı. Kendimle meşgul olmaktan etrafıma bakamamıştım ki. Bu yüzden kendimi de suçlamıyordum aslında. Dünyanın kaderini değiştirebilecek olan tek kişi bendim nasıl olsa ve tüm dikkatimi kendi üstüme vermemde de bir sakınca yoktu. Ayrıca yeni öğrendiğim tekniklerimi denemek için bir hedef tahtası aramakla uğraşmayacaktım bu küçük, ne bok yediğini bilmeyen velet sayesinde. Karizmatik bir hareketle ayağa kalktıktan sonra gard pozisyonumu almıştım. En hafif saldırımdan başlayacaktım. Sağa ve sola birkaç, sahte, yarım yumruklar vurduktan sonra tekniğimi kullanacaktım. Önce karşımdakini tartmam gerekirdi zaten. Gereksiz yere yüksek enerji kullanmak pek de akıl kârı değildi. Bu düşüncelerim henüz zihnimde yeni oluşmuşken tekniğimin ilk adımına gelmiştim saldırı plânımın. Ardından henüz havalandırdığım toprak parçasını rakibime doğru yönlendirirken tekniğimin de adını haykırırken bulmuştum kendimi: “ Doton • Dokyasuto!
Kullanıcı profilini gör

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Salı Eyl. 07, 2010 11:14 pm

Hava bükücü ellerini hemen önünde daire çizecek şekilde döndürerek hava akımı oluşturup attığın toprak parçasını parçalıyor. Fakat attığın ikinci ve üçüncü toprak parçasından sonra hızına ayak uyduramayıp attığın son toprak parçasını karnına yiyor. Yerde bir kaç metre sürüklendikten sonra ayağa fırlayarak seni uçuracak güçte bir hava akımı gönderiyor.Kaçmak için bir kaç saniyen var.
Kullanıcı profilini gör
Ryuichi
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Çarş. Eyl. 08, 2010 12:13 am

İndirdim, geçirdim, parçaladım, yedim; bitirdim onu! İlk hamleden nefesini zorlamıştım adamın. Çok uzun bir dövüş olacağa benzemiyordu ilk hamleye bakılırsa. Çok kısa bir süre içerisinde alt edecektim bu herifi. Gözlerinin içine baktım; benden nefret ediyordu. Bir Toprak Krallığı çocuğu olduğumu düşünüp bana saldırmasıysa yaşının en fazla 12-13 civarında olduğunu gösteriyordu. Aslında böyle üstüme çullanan bir velede saldırmazdım ama tekniklerimi üzerinde deneyebileceğim birine ihtiyacım vardı. Bu çocuk, biçilmiş bir kaftan olarak çıkmıştı karşıma yani. Hem güçsüz bir veledin beni yenmesine de imkân yoktu zaten. Daha sonra güçlenip karşıma çıkmasını söyleyebilirdim onu yendikten sonra veya onu, gözümü bile kırmadan öldürüp ailesinin ve sevenlerinin acı çekmesini sağlayabilirdim. Acı, insanlara acı çektirmek; benim intikam biçimimdi. Bunu yapacaktım, durduk yere bana; müstakbel Tanrı’ya saldırmanın cezasını çektirecektim o küçük çocuğa ve o küçük çocuğun dünyaya gelmesine neden olan ailesine…

Önce veledin yolladığı hava akımına bir çare bulmalıydım. Beni perdeleyip saldırımda da zaman kazandıracak bir çare. Buldum, bana doğru gelen hava akımının gücünü yitirmesi için tam önüme büyük bir kaya parçası kaldıracaktım. Bu kaya parçası yerle de temas edecekti, ayaklarımın kesilmesini istemezdim ne de olsa. Kaya parçası önümde havalandığı zaman geriye doğru iki adım atacaktım. Ardından hava akımı kayamla buluştuğu sırada yavaşça parçalanmaya başladığı anda yukarıya ve ileriye doğru bir takla atarak zıplayacaktım. Amacım parçalanmaya başlamış olan kayanın üzerinden atlamak ve veledi şaşırtarak sürpriz bir saldırıda bulunmaktı. Kayanın üzerinden fırladıktan sonra çocuğa doğru koşarken Doton • Kowabaru tekniğimle sağ kolumu toprakla bütünleştirecek ve çocuğun suratına yumruğumu geçirecektim. Ardından haykıracağım zafer naralarıysa bu velet için değil, tekniklerimi öğrenmiş ve mükemmel bir biçimde kullanabiliyor olmanın verdiği coşku sayesinde insanların kulaklarında çınlıyor olacaktı…
Kullanıcı profilini gör

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   Çarş. Eyl. 08, 2010 12:31 am

Hava akımını topraktan çıkardığın kaya ile birlikte durdurabiliyorsun. Fakat çocuk hava gezgini olduğundan oldukça çevik hareketlerle yumruğundan kaçıyor. Geriye attığı bir kaç taklanın ardından bir kaç el hareketi yaparak sana keskin hava demetleri gönderiyor.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Ryuichi no Toreningu   

Ryuichi no Toreningu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası