RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Her solukta anılar...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 8:58 pm

Seireteiden biraz uzaklaşmak iyi gelmişti doğrusu uzun süredir antrenmanda yapmıyordum...3-5 sokak lambasının aydınlattığı şu karanlık sokaklar biraz başımı dinleyebilmek için ideal gözüküyordu sokakta yavaş adımlarla ilerlerken eski yaşamımdan hatıra kalan sigaramı yaktım...eskiden insan olduğumun tek hatırası asla pişman olmadığım o güzel seneler...Hafif ışık hüzmeleriyle aydınlanan sokakta hafif bir duman bulutu ışıkla dans edip dağıldı o kadar sessiz bir geceydi ki o kadar masum...eskiden fark edemediğim türden bir güzellik bu...bana göre eğlence kızlar, içki ve sabaha kadar sex iken şimdi karanlıkta yalnız başıma düşüncelerle dolaşmak oldu...ölüm insanı gerçekten değiştirebiliyormuş "ahahaha..." biraz buruk ve sessiz bir kahkaha olsa da dar sokakta yankılandı...Siyah gecede beyaz hareler çizen sigaramdan derin bir nefes daha alıp uçsuz bucaksız gökyüzüne kaldırdım kafamı bir hiçlik kadar kusursuz ve bilinmezlik kadar da çekici karanlığa...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:03 pm

Yavaş ve usul adımlarla yürürken,ayın parlattığı gökyüzünün bir anda zifiri karanlk bir hale geldiğiniz görüyorsun.Gözüne çarpan bu siyah parçanın,bir geçiş boyutu olduğunu anlaman uzun sürmüyor.1-2 saniye kadar o boyuta kilitlendikten sonra,koca bir elin içerisinden çıkarak;gökyüzünü sanki katı bir maddeymiş gibi kendini çekmek için kullandığını görüyorsun.Koca ayakları o boyuttan çıktığında sende bir adım geri çekilerek,20-30 metre boyundaki hollowu seyretmeye başlıyorsun.Biraz sağa sola kafasını çevirdikten sonra gördüğü en yüksek yöne doğru arkasını sana dönerek ilerlediğini farkediyorsun.Seni farketmediğinden eminsin.Ancak eğer onu yakalayıp hemen öldürmezsen şehri yavaş yavaş yıkacağından eminsin.
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:16 pm

Heybetli bir yaratık olsa da o masum gökyüzünü, benim rahatımı ve bu şehrin insanlarının huzurunu bozan bu hollowu durdurmam gerektiğini biliyordum ama nasıl...Zanpaktoumu sıkıca kavrayıp kınından çıkardım ardından sigaramı yere atıp ezdim bana sırtını dönmüş bu yaratığın çıkardığı iniltiler başımı ağrıtmıştı, ona yardım edip acısını sonsuza kadar dindirmeliydim. Bütün gücümle ama çok fazla ses çıkarmadan hızlı adımlarla hollowun arkasından koşmaya başladım aklımdaki tek soru işareti neden burada olduğuydu hollowlar genel olarak eski hatıralarının doğrultusunda dünyaya iniyorlardı...Kafamı toparladım ve hollowun sol bacağına doğru koşmaya devam ettim, zanpaktoumu o kadar sıkı tutuyordum ki avuçlarım yanmaya başlamıştı. Çok fazla terliyordum, çok hızlı nefes alıyordum ve heyecandan kontrolümü kaybetmek üzereydim. Hollowun sol bacağına doğru iyice yaklaştıktan sonra havaya zıplayıp bedenimi sağa kollayımı ise bütün gücümle sola savurdum...
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:21 pm

Hollow'a doğru koşarken sessiz bir yürüyüş yapıyorsun ve hollowun seni farketmemesini sağlıyorsun.Sol ayağına doğru kısa bir koşu sonunda ayağına doğru savurduğun kılıç orta çaplı bir yarık bırakıyor orda.Acının verdiği refleksle,"Aaaaagghhhh.!"diye yankılı bir biçimde yakaran Hollow,cüssesinden beklenemeyecek bir hızla dönerek tekmesini sana doğru savuruyor.Mesafeden ve hızdan dolayı fazla güçlü bir saldırı olmamasına rağmen seni 7-8 metre uçurmaya yetiyor.Yüzünden ve ses tonundan çektiği acı çok belli oluyor ve intikamını almak için sanki ölüm yemini ediyor gibi bir hisse kapılıyorsun.1-2 saniye daha çığlığını sürdürdükten sonra ağzını aralıyor ve sarı büyük bir ışıkla birlikte kendi Cero'sunu sana doğru yolluyor.

Kaçmak için 3-4 saniyen var.
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:35 pm

bu hızda neyin nesi böyle...ama kendimi toparlamalıyım lanet olası hollow güçlü olmamasına rağmen çok hızlı! havada savrularak yere düşecekken ayaklarımı yere koyup biraz kayarak zorda olsa durmayı başarıyorum darbe beni pek hasara uğratmıyor ama hollowun çığlığı yüzünden baş ağrım 2'ye hatta 3'e katlanıyor..."kes lan sesini!!" haykırışı çıkıyor birden ağzımdan ama hollowa baktığımda ağzında sarı bir ışık parladığını görüyorum ardından bana doğru fırlıyor...vücudumdan birden boşalan soğuk terlerin arkasından hareketsiz bedenimi zorda olsa sağ tarafa doğru hızlıca savuruyordum..."lanet olası hollowlar ve onların lanet olası teknikleri...yüz yüze dövüşmek nedir bilmezler! 11.takıma göre adam gibi dövüş kılıç kılıca yapılan dövüştür bu tür numaralar sadece korkak kızlar içindir!!" çığlık şeklinde fırlıyor ağzımdan...ardından
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:45 pm

Hollow'un attığı Cero çok hızlı olmasına rağmen kendini çabuk toparlayarak kendini sağa doğru fırlatıyorsun.Ödün b*kuna karıştı diyebiliriz.Ucuz atlattın.Sana doğru gelen Cero,pelerininin uç kısmını ve ayakkabının tabanını yalayıp geçiyor.Hollow şuan savunmasız bir halde ancak hemen saldırmazsan işini bitirebilir.Biraz zorda olsa yanına varabilirsen senin için avantaj olacak..
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:51 pm

ardından kendimi toparlayıp hollowa doğru koşmaya başlıyorum...koşarken hafifçe öne doğru eğilip zıplayacak bir pozisyon alıyorum...gözüme daha önce yardığım bacağı kestirip olabildiğince hızlı bir şekilde hollowun sol bacağına doğru koşuyorum ama aklımda tek şey var malup olursam bu hollowun eski hayatımdaki tanıdıklarıma ve aileme zarar verebilecek olması..."bu şehirde kimseye elini süremezsin!" vücudumdaki adrenalin salgısı tavan yapıyor kafamın kalbim gibi attığını hissediyorum ve buna rağmen havaya zıplayıp daha önce kestiğimin aksi yönünde kılıcımı hollowun kesik bacağına savuruyorum
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 9:55 pm

Sersemleşen ve saldırısını yeni tamamlamış olan Hollow seni geldiğini bile farkedemeden,sağ bacağından oluyor.Dengesini kaybederek yere düşüyor ve kulak tırmalayan seslerle acı dolu yakarışlar atarak can çekişiyor.Son onlarını yaşıyor gibi.Gidip kafasını uçurabilirsin.

Out:Son bir mesaj daha yazda bitsin.

Hollow Avı x1 - Tamamlandı
Kullanıcı profilini gör
Akuma
Division 11
Division 11

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Her solukta anılar...   Salı Eyl. 07, 2010 10:02 pm

Yere yığılan hollowun çığlıkları yüzünden baş ağrım inanılmaz bir dereceye geliyor...sinirden bağırmaya başlıyorum "kapa artık şu çeneni!!!!!!!" hollowun gördüğü son şey gökyüzünden gelen siyah bir leke oluyor...havadan tüm süratim ve sinirimle hollowun maskesini parçalayıp geçiyorum son bir feryat attıktan sonra parçaları havaya karışan hollowun ardından onun anısına bir sigara yakıp sokaktaki bir bankın üstüne oturuyorum..."ölü olabilirim ama aileme ve arkadaşlarıma zarar vermeye kalkarsan ölümü bir ölünün elinden tadarsın..." saydam beyaz duman siyah gökyüzünde kaybolurken anılar tekrar kucak açıyordu bana...
Kullanıcı profilini gör

Her solukta anılar...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası