RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.

RpgTime

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Var mı Huzuru Bozan?!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ronin Toyo
Division 8
Division 8

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Var mı Huzuru Bozan?!   Salı Eyl. 07, 2010 7:47 pm

Gecenin sessizliğinde ıslak toprağa basarak ilerliyordum. Amacım gecenin sessizliği bozan 1-2 hollowun vücudunu ortadan parçalamaktı. Gücümde ki artışı hıssediyordum. Gücümü kontrol edemeksizin kullanacaktım. Varlığımla yokuluğumla dövüşüp amacıma ulaşmak istiyordum. Gücümü herkse belli edecektim. Hatta merkezi bir yere çekip dövüşecektim. Ara sokakalara girmek için merkezden geçmem gerekiyordu ve kılıcım çok anormal görünmüyordu. Ehh bir hafta da 2 kez saldırılan bir dünya da çokta anormal sayılmazdım. Etrafıma baktığımda beni gören herkesin kendini güven de hissettiğini görüyordum. Ortama uyarak sinirli ve cani birere bakış takınmıştım. Ortama göre kişilik değişimi özelliimi çok seviyorum. Bu sırada hızlıca bir ara sokağa saptım ve elimi kılıcıma atarak adımlarımı atmaya başladım.

Out: Vasat yazıyorum. Ama karşıma hollow çıksın göreceksiniz afro
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Var mı Huzuru Bozan?!   Salı Eyl. 07, 2010 8:03 pm

5-6 Dakika koştuktan sonra,40 katlı bir gökdelene gözün takılıyor.Bu eşşiz yapıyı hayranlıkla seyrederken,ortalığın bir anda tozduman olduğunu,ve gökdelenin içindeki insanlarla birlikte toprağa gömüldüğünü farkediyorsun.O tarafa doğru yönlendiğinde,bunu yapanın Büyük Hollow olduğunun farkına varıyorsun.Gidip saldırabilirsin.Seni farkettiği söylenemez.O etrafta yıkım yaratmakla meşgul...
Kullanıcı profilini gör
Ronin Toyo
Division 8
Division 8

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Var mı Huzuru Bozan?!   Çarş. Eyl. 08, 2010 1:02 pm

5- dakika koştuktan sonra göz bebeklerim çok güzel bir yapıya takılmıştı. Bu güzel ve 40 katlı yapının bir göktelen olduğu barizdi. Bu güzel yapıya hayran bir şekilde bakarken bir anda tozla dumana karışmıştı içindeki masum insanlarla. Etrafımı süzdüğümde bunu piç bir hollowun teki olduğunu gördüm. Aslındda bunu yanlızca o yapardı değil mi? İçindeki masum insanlarla beraber orayı yıkmayı. Bir adna elini kılıca attı. Kılıç soğuktu ve sanki duyguları var gibi umutluydu. Kılıcın çekip geriyye doğru hafif bir sıçrayış yaptı. Hollow hala onu fark etmemişti. Bu benim için bir avantajdı. Kılıcımı alarak hemen iki elimle tutrak koşmaya başladım.Dibine geldiğimde boynuna doğrusokmaya çalıştım kılıcımı.
Kullanıcı profilini gör
Bleach
Hakem
Hakem

Kişi sayfası
Güç:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Var mı Huzuru Bozan?!   Çarş. Eyl. 08, 2010 1:08 pm

Kılıcına sarılıp hollow'a doğru koşuyorsun.Son ana kadar seni farketmesede dibine gelip hopladığında seni farkediyor ve dönüp sana hokkalı bir tokat atıyor.3-4 metre sürükleniyorsun.Kafandan kanlar akıyor ancak ufak bir çizik.Hayati tehliken yok.Hemen ayağı kalkıyorsun ve hollowa karşı duruyorsun.Şu anlık fazla kızmış gibi görünmüyor.Bu nedenle olduğu yerde hiç birşey yapmadan bekliyor..
Kullanıcı profilini gör

Var mı Huzuru Bozan?!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orucu bozan etmenler...
» hayrullah mahmud-darbe